Aktualności

Grudzień
6

Jak co roku, Zenbox dołączył do akcji #świętatorodzina. Informujemy, iż zobowiązujemy się przekazać dużą część dochodu z dnia 06.12.2017 (Mikołajki) na rzecz akcji charytatywnej...

"Święta to Rodzina, nie mają jej tysiące dzieci w Polsce". 

Pomożemy? Oczywiście, że tak! Zachęcamy do wizyty na naszym Facebooku i polubienia oraz udostępnienia akcji. Sprawmy wyjątkowe święta tym, którzy tego potrzebują!

facebook.com/zenboxpl

wioskisos.org/swietatorodzina/

Listopad
2

Mając na uwadze estetykę oraz przekaz informacji, wdrożyliśmy dziś nową wersję widgetu dotyczącą zestawienia zużycia pakietu Unikalnych Użytkowników. Nowy Widget to aż dwa widoki, prosty oraz zaawansowany. Dzięki temu nasi klienci będą mieli jeszcze łatwiejszy podgląd na główny czynnik rozliczeniowy w Zenbox. Widget jest przejrzysty i dostarcza wszystkich potrzebnych informacji. 

1. Podstawowy - w którym znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące zużycia naszego pakietu Podstawowego, Bonusowego oraz to o ile nasz pakiet został juz przekroczony.

2. Zaawansowany: zawierający wszystkie informacje z widoku Podstawowego uzupełnione dodatkowo o: datę ostatniej aktualizacji naszych statystyk oraz rozbicie zużycia na poprzedni i obecny miesiąc w kwestii zużycia pakietu bonusowego oraz naszego przekroczenia.

W ostatnim czasie na wszystkich serwerach został wprowadzony nowy system zarządzania wersjami PHP co jednocześnie pozwoliło nam skorzystać ze "wzmocnionych" wersji PHP, które już nie są oficjalnie wspierane.

Tym samym strony oparte o:

  • PHP 5.2
  • PHP 5.3
  • PHP 5.4
  • PHP 5.5

Posiadają wszystkie aktualne łatki bezpieczeństwa i można ich używać z jeszcze większą pewnością.

Oczywiście zalecamy korzystanie minimum z wersji PHP 5.6 ze względu na szybsze działanie serwisów.

Dodatkowo umożliwiliśmy wybór modułów PHP dla danej wersji PHP jak na zrzucie:

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym zaktualizowany został portal pomoc.zenbox.pl. Zyskał on tym samym zupełnie nowy wygląd jak i szereg dodatkowych udogodniej, aby proces obsługi Państwa zgłoszeń odbywała się jeszcze sprawniej i skuteczniej.