11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Włączanie funkcji catch-all

Włączanie funkcji catch-all

Catch-all pozwala na przechwytywanie wiadomości e-mail, które zostały wysłane na błędnie wprowadzone lub nieistniejące adresy dla danej domeny.

Jeżeli chcesz włączyć funkcję catch-all postępuj zgodnie z poniższymi krokami :

1. Zaloguj się do swojego Panelu Klienta panel.zenbox.pl , a następnie kliknij w sekcji PACZKI POCZTOWE  opcję Catch-all i wybierz interesującą Cię domenę.

2. W tym miejscu należy wybrać domenę na której chcesz działać (o ile w panelu wpięta jest więcej niż jedna domena), wpisać adres na który będą kierowane wszystkie wiadomości wysyłane na nieistniejący lub błędnie zaadresowany adres w Twojej domenie. 

Po wpisaniu maila, na który mają być kierowane wspomniane wiadomości kliknij Aktualizuj. Od teraz wiadomości kierowane na nieistniejące lub błędnie zaadresowane adresy pocztowe Twojej domeny będą kierowane na adres e-mail podany przy uruchamianiu usługi catch-all.


Powiązane artykuły:


Komentarzy (1)

Artur Górski 01.01.2019 19:28:12

To jest trochę bez sensu. Skrypt powinien sam sprawdzać czy istnieje konto pocztowe w danej domenie i jeśli istnieje to powinien na nie kierować pocztę. Dopiero jeśli nie istnieje to na konto typu catch all. Co jeśli ktoś ma 100 kont? Musi napisać 100 aliasów, po co ?

Dodaj komentarz

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas