11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Rezygnacja z usług w zenbox

na cały hosting

*Oferta dotyczy nowych planów hostingowych

Rezygnacja z usług w zenbox

Zamówienia dotyczące odnowienia usług generowane są automatycznie i są wysyłane na Twój adres e-mail zgodnie z harmonogramem:

  • odnowienie hostingu - 14 dni przed końcem ważności usługi
  • odnowienie certyfikatu - 14 dni przed końcem ważności usługi
  • odnowienie domeny - 21 dni przed końcem ważności usługi 

Każde zamówienie generowane jest na tyle wcześnie,  abyś mógł zdążyć z jego opłaceniem i zapewniając przy tym ciągłość działania usług. 

Pamiętaj: Nie musisz opłacać wygenerowanego zamówienia, jeśli nie chcesz przedłużać usługi. Brak jego opłacenia spowoduje jedynie wygaśnięcie usługi oraz jej usunięcie.  Każde aktywne zamówienie, może być również anulowane na Twoją prośbę po kontakcie z naszym Biurem Obsługi Klienta. W tym celu prosimy o kontakt z autoryzowanego adresu e-mail podanego podczas rejestracji usługi lub za pomocą formularza kontaktowego.

Istnieje również możliwość rezygnacji z usługi przed terminem.


Rezygnacja z usługi hostingowej:

Jeśli wiesz, że nie chcesz odnawiać swojego hostingu, wystarczy, że zalogujesz się do swojego Panelu Klienta i przejdziesz do sekcji Moje usługi. Przy wybranej usłudze hostingowej wybierz Szczegóły i Pokaż, a następnie kliknij w przycisk Request Cancellation.

Wysłana w tej sposób rezygnacja spowoduje, że zamówienie na odnowienie usługi nie zostanie wygenerowane i wygaśnie ona z końcem swojego okresu rozliczeniowego. 

Uwaga: Wcześniejsza rezygnacja z usługi hostingowej nie wiąże się ze zwrotem środków za niewykorzystany okres. Zwrot pieniędzy otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy zrezygnujesz w ciągu 14 dni od daty zamówienia hostingu.

Rezygnacja z domeny polskiej .pl:

Możesz zrezygnować wcześniej z posiadanej przez Ciebie domeny polskiej .pl. W tym celu skontaktuj się z BOK i zgłoś do nas chęć rezygnacji. Wówczas domena zostanie usunięta z rejestru i udostępniona do ponownej rejestracji. Pamiętaj, że jeżeli domena znajduje się w kwarantannie to nie ma możliwości wcześniejszego usunięcia jej z rejestru. 

Uwaga: Rezygnacja z domeny przed terminem nie wiąże się ze zwrotem środków za niewykorzystany okres.

Rezygnacja z certyfikatu SSL:

Możesz zrezygnować z zakupionego certyfikatu SSL w ciągu 30 dni od daty jego zakupu. Wówczas otrzymasz zwrot wpłaconych środków. Jeśli zdecydujesz się na rezygnację, skontaktuj się z BOK.

Pamiętaj: W każdym z powyższych przypadków, brak płatności za zamówienie na odnowienie usługi spowoduje jej automatyczne wygaśnięcie i nie ma konieczności zgłaszania do nas chęci rezygnacji z usługi. Każde aktywne zamówienie, może być również anulowane na Twoją prośbę po kontakcie z naszym Biurem Obsługi Klienta. W tym celu prosimy o kontakt z autoryzowanego adresu e-mail podanego podczas rejestracji usługi lub za pomocą formularza kontaktowego.

Powiązane artykuły:

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas