Odnowienie domeny

Ważność domeny możesz przedłużyć jeszcze zanim otrzymasz od zenbox fakturę pro-forma. W tym celu:

  1. Zaloguj się do panelu klienta i z sekcji "Domeny" wybierz "Lista domen"  2. Wybierz domenę którą chcesz odnowić i kliknij "Odnów"  3. Na kolejnym ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie zamówienia. W tym miejcu możesz wybrać okres na jaki chcesz odnowić domenę  4. W kolejnym kroku zweryfikuj swoje dane, wybierz formę płatności, zaakceptuj regulamin i kliknij przycisk "Finalizuj"
  5. Na ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie złożonego zamówienia. Kliknij przycisk "PŁACĘ" aby natychmiast opłacić zamówienie i przedłużyć ważność usługi o kolejny okres.

UWAGA: Domena zostanie przedłużona dopiero po zaksięgowaniu płatności przez zenbox.pl. Wiadomość wysyłana do abonenta jest potwierdzeniem przedłużenia domeny.

 

Komentarze (3)

Katarzyna Czarnecka 24.01.2017 10:04:55

Czy jeśli po prostu nie zapłacę faktury, to zostanie ona anulowana, a domena wygaśnie?

Tomaszf1984 10.10.2017 13:08:37

Podłączam się do pytania 'Czy jeśli po prostu nie zapłacę faktury, to zostanie ona anulowana, a domena wygaśnie?' . Ciągle mam 'faktura nie zapłacona' mimo, że nie chcę odnowić domeny.

Mariusz Rynasiewicz 20.12.2017 11:14:50

Problem w tym że nie zawsze ta opcja działa. Jest przekierowanie na stronę informacyjną i żadnej opcji przedłużenia stamtąd. Komplikacją jest to że niektóre faktury obejmują więcej niż jedną domenę, co w momencie gdy którejś nie zamierzam przedłużyć powoduje że nie mogę opłacić tej faktury, co byłoby prostym wyjściem... Czy można coś z tym zrobić?

Dodaj komentarz