11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Baza wiedzy

Odnowienie domeny

Ważność domeny możesz przedłużyć jeszcze zanim otrzymasz od zenbox zamówienie(stara pro-forma). W tym celu:

  1. Zaloguj się do Panelu Klienta i z sekcji SERWER wybierz Domeny:
  2. Wybierz domenę którą chcesz odnowić i kliknij Odnów:
  3. Na kolejnym ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie zamówienia. W tym miejscu możesz wybrać okres na jaki chcesz odnowić domenę
  4. W kolejnym kroku zweryfikuj swoje dane, wybierz formę płatności, zaakceptuj regulamin i kliknij przycisk Zapłać.
  5. Na ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie złożonego zamówienia. Kliknij przycisk PŁACĘ aby natychmiast opłacić zamówienie i przedłużyć ważność usługi o kolejny okres.

UWAGA: Domena zostanie przedłużona dopiero po zaksięgowaniu płatności przez zenbox.pl. Wiadomość wysyłana do abonenta jest potwierdzeniem przedłużenia domeny.

Komentarze (5)

Katarzyna Czarnecka 24.01.2017 10:04:55

Czy jeśli po prostu nie zapłacę faktury, to zostanie ona anulowana, a domena wygaśnie?

Tomaszf1984 10.10.2017 13:08:37

Podłączam się do pytania 'Czy jeśli po prostu nie zapłacę faktury, to zostanie ona anulowana, a domena wygaśnie?' . Ciągle mam 'faktura nie zapłacona' mimo, że nie chcę odnowić domeny.

Mariusz Rynasiewicz 20.12.2017 11:14:50

Problem w tym że nie zawsze ta opcja działa. Jest przekierowanie na stronę informacyjną i żadnej opcji przedłużenia stamtąd. Komplikacją jest to że niektóre faktury obejmują więcej niż jedną domenę, co w momencie gdy którejś nie zamierzam przedłużyć powoduje że nie mogę opłacić tej faktury, co byłoby prostym wyjściem... Czy można coś z tym zrobić?

Maciej Szreiber 22.03.2018 17:23:25

Czy na te pytania padnie odpowiedź? Również nie chcę odnawiać domeny - czy trzeba Was o tym fakcie informowac?

Adam 01.08.2018 23:33:21

Z przykładu wynika, że przedłużenie domeny o rok kosztuje 70,11, a jeśli zechcę przedłużyć domenę o dwa lub trzy lata, to czy jest jakaś zniżka?

Dodaj komentarz

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas