11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Nie mogę wgrać pliku na serwer FTP

na cały hosting

*Oferta dotyczy nowych planów hostingowych

Nie mogę wgrać pliku na serwer FTP

W przypadku, kiedy podczas przesyłania nowych plików na konto hostingowe przy pomocy klienta FTP otrzymujesz błąd, może to oznaczać, że:

  • przekroczony został dostępny limit plików na koncie hostingowym,
  • przekroczona została dostępna przestrzeń dyskowa dla stron WWW.

Aktualną liczbę plików oraz rozmiar powierzchni zajmowaną przez pliki na koncie FTP można sprawdzić na dwa sposoby - zarówno bezpośrednio w Panelu Klienta jak i za pomocą SSH.


Weryfikacja zajętości wykorzystanych zasobów z poziomu Panelu Klienta

W celu weryfikacji zaloguj się do Panelu Klienta. W głównym oknie panelu wyświetlane są podstawowe statystyki wybranej usługi - w tym informacje dotyczące wykorzystanej przestrzeni dla stron WWW oraz liczby plików na koncie.

Uwaga: W przypadku, jeżeli parametry Twojej usługi hostingowej nie są w pełni wykorzystane, a problem z przesyłaniem plików nadal występuje prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.


Weryfikacja zajętości wykorzystanych zasobów z poziomu SSH

W celu weryfikacji wykorzystanych zasobów zaloguj się się do swojego konta hostingowego za pomocą klienta SSH zgodnie z poradnikiem Jak Zalogować się do SSH?

Po zalogowaniu się do konta SSH, aby sprawdzić liczbę plików na Twoim koncie wpisz poniższe polecenie i zatwierdź je klawiszem Enter

find . -print | wc -l

W wyniku wykonania polecenia otrzymasz dokładną liczbę plików znajdującą się na Twoim koncie hostingowym:

Jeżeli chcesz sprawdzić jaki łączny rozmiar mają Twoje pliki na koncie hostingowym wówczas wpisz poniższe polecenie i zatwierdź je klawiszem Enter:

du -sh

Po wykonaniu powyższego polecenia otrzymasz informację zwrotną z rozmiarem Twoich plików na koncie. 

Uwaga: W przypadku, jeżeli parametry Twojej usługi hostingowej nie są w pełni wykorzystane, a problem z przesyłaniem plików nadal występuje prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.


Powiązane artykuły:

Komentarzy (2)

Sebastian Szwarc 28.03.2017 22:11:19

to juz lekka przesada...ja mam 231 plikow i to przekracza limit?????????

Kamil Sak 19.03.2019 11:01:04

Jak dostać się do ssh by sprawdzić liczbe plików i jaki jest limit. Gdzie mogę zmienić limit wielkości pliku przesłanego na serwer

Dodaj komentarz

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas