11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Nie mogę dodać domeny do Panelu. Co zrobić?

Przypływ zielonej energii.
~hosting bez zmartwień

399.00 zł

od

/ za pierwszy rok

Nie mogę dodać domeny do Panelu. Co zrobić?

Jeżeli chcesz dodać domenę do Panelu, jednak system nie pozwala na takie działanie, w pierwszej kolejności sprawdź IP na jakie wskazuje domena. Możesz to zrobić za pomocą bezpłatnego narzędzia Google:
Sprawdź IP

Po przejściu do powyższego narzędzia, wystarczy że w polu Name wprowadzimy nazwę domeny którą chcemy dodać do swojego pakietu hostingowego i wybierzemy opcję rekordu A. W momencie wyboru interesującego nas rekordu zostanie wyświetlona wartość w której zawarty będzie adres IP tak jak zostało to przedstawione na poniższym zrzucie ekranu.


1. Rekord A wskazuje na adres IP 46.245.193.200 - oznacza to, że domena znajduje się na parkingu i należy ją z niego usunąć. W tym celu skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

2. Rekord A wskazuje na inny adres IP - oznacza to, że domena jest już dodana do innego konta klienckiego. Jeżeli chcesz, aby domena była dodana do Twojego konta, skontaktuj się z nami, a przekażemy Ci informacje o dalszej procedurze.

Powiązane artykuły:

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas