11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Konfiguracja Microsoft Outlook w systemie macOS

na cały hosting

*Oferta dotyczy nowych planów hostingowych

Konfiguracja Microsoft Outlook w systemie macOS

Korzystanie z poczty w ramach posiadanej usługi hostingowej w Zenbox jest możliwe zarówno w ramach dostępnej w przeglądarce internetowej aplikacji Webmail jak i za pomocą klienta poczty zainstalowanego na komputerze lub telefonie. Zobacz, jak skonfigurować pocztę w aplikacji Outlook dla macbooków.

Przed przystąpieniem do konfiguracji klienta poczty należy utworzyć nową skrzynkę pocztową w ramach posiadanej domeny. Proces tworzenia nowej skrzynki został opisany przez nas w poniższym poradniku: Jak dodać nową skrzynkę pocztową w Zenbox.

1. Uruchom Outlooka. Jeśli to Twoja pierwsza skrzynka pocztowa, od razu zobaczysz okienko, w które należy wprowadzić konfigurowany adres e-mail. Jeśli będzie to kolejne konto pocztowe na Twoim Outlooku, przejdź do punktu 5.

Wprowadź swój adres e-mail i kliknij Kontynuuj.

2. W kolejnym kroku wybierz opcję IMAP/POP.

3. W kolejnym oknie uzupełnij hasło do skrzynki. Jeżeli go nie pamiętasz, możesz je zmienić zgodnie z naszym poradnikiem. Wprowadź również nazwę serwera poczty wychodzącej i przychodzącej i kliknij Dodaj konto.

4.  Gotowe! Twoja skrzynka pocztowa została poprawnie skonfigurowana.

5. Jeżeli konfigurujesz kolejną skrzynkę na swoim Outlooku, uruchom go a następnie w górnym menu wybierz Narzędzia, a następnie kliknij Konta.

6. W kolejnym oknie, w lewym dolnym rogu, kliknij symbol plusa a następnie Nowe konto.

7. Wprowadź swój adres e-mail i kliknij Kontynuuj.

8. W kolejnym kroku wybierz opcję IMAP/POP.

9. W kolejnym oknie uzupełnij hasło do skrzynki. Jeżeli go nie pamiętasz, możesz je zmienić zgodnie z naszym poradnikiem. Wprowadź również nazwę serwera poczty wychodzącej i przychodzącej i kliknij Dodaj konto.

10.  Gotowe! Twoja skrzynka pocztowa została poprawnie skonfigurowana.Powiązane artykuły:

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas