11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Jak zresetować hasło do Panelu Klienta?

~hosting bez zmartwień

399.00 zł

*Oferta dla nowych klientów

Jak zresetować hasło do Panelu Klienta?

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła do Panelu Klienta, możesz je łatwo odzyskać. 

Przejdź na stronę logowania do Panelu Klienta, a następnie poniżej formularza wybierz przycisk Nie pamiętasz hasła?

W kolejnym oknie wpisz adres e-mail, który służy do logowania do Panelu Klienta. Jest to główny adres e-mail dla Twojego konta w zenbox i wybierz Resetuj hasło:

Po kilku chwilach na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia realizacji zmiany hasła wraz z linkiem:

Kliknij na podany link, który przeniesie Cię do strony ze zmianą hasła:

Wpisz nowe hasło i naciśnij Zapisz zmiany:

Po udanej zmianie hasła zostaniesz przeniesiony na stronę z komunikatem o poprawnej zmianie. Otrzymasz również e-mail z potwierdzeniem. 

Uwaga: Jeżeli Twoje usługi znajdują się na koncie innej osoby, na przykład firmy która opiekuje się Twoją stroną i pocztą, to w celu wykonania zmian w obrębie usług, konieczne będzie skontaktowanie się z właścicielem konta.

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas