11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Jak uzyskać kod authinfo potrzebny do transferu domeny z nazwa.pl?

na cały hosting

*Oferta dotyczy nowych planów hostingowych

Jak uzyskać kod authinfo potrzebny do transferu domeny z nazwa.pl?

Jeżeli chcesz rozpocząć transfer domeny z nazwa.pl do zenbox, niezbędne będzie uzyskanie kodu authinfo dla domeny. W tym celu należy wykonać następujące kroki:

1. Zalogować się do panelu klienta pod adresem https://panel.nazwa.pl

2. Następnie przejść do sekcji Twoje usługi -> Domeny

3. Odszukać domenę której dotyczy transfer i przejść do jej szczegółów

4. Następnie przejść do zakładki Dane Abonenta, oraz nacisnąć przycisk Wniosek o wydanie kodu Authinfo

5. W kolejnym kroku wybieramy interesującą nas formę dostarczenia kodu Authinfo i klikamy przycisk Wygeneruj wniosek o wydanie kodu Authinfo

6. Następnie należy pobrać oraz wydrukować wniosek o wydanie kodu AuthIno, a po jego podpisaniu (w przypadku firm również opieczętowany) przesłać na podany numer faksu lub jako skan w załącznik na adres e-mail: kontakt@nazwa.pl
Komentarzy (8)

Marta 17.02.2017 14:43:42

NIE POLECAM żadnych usług z nazwa.pl - omijajcie te firmę jak najdalej Można stracić nerwy Unikajcie wszelakich usług tej firmy. Nie jestem konkurencją tylko wk.... klientem.

Rafał 09.03.2017 16:59:17

Zgadam się z poprzedniczką: NIE POLECAM nazwa.pl
Na wniosek właściciela powinni wydać authinfo domeny, ale w praktyce bawią się w wysyłanie fałszywych kodów. Od 1 grudnia 2016 WYŁĄCZNIE tradycyjnym listem!

Jarek 13.04.2017 9:39:20

nazwa.pl beznadziejna obsługa klienta .Dodzwonienie się na infolinie to 30 minut oczekiwania w kolejce ! .Problemy z wydaniem kodow AUTHINFO Trzeba wniosek wysyłać listem ! i kody też sie dostaje listem porażka . Jesteś tylko dobrym klientem jak płacisz jak chcesz przenieś usługi to schody nigdy więcej NAZWA.PL . Oszukują klientów .Taka firma powinna zniknąć z rynku

Łukasz Brządkowski 29.04.2017 12:28:07

Przymierzam się do przejścia na hosting zen, nazwa.pl to jest totalna porażka, od kwietnia 2017 żądają sobie za przywrócenie backupu przykładowo jednej bazy danych 200zł netto :) Następnym absurdem są wysyłane kody authinfo tylko i wyłącznie pocztą tradycyjna. Pewnie w ten sposób dbają o bezpieczeństwo a w rzeczywistości przeciągają tą operacje w czasie.

Marcin 06.06.2017 12:02:29

Potwierdzam, przeniesienie domeny tylko za posrednictwem autoryzacji TRADYCYJNYM LISTEM wyslanym do nim, jak i takim samym otrzymanym. Co za paranoja, firma internetowa w XXI wieku a oni listy wysylaja....... moze jeszcze powrot do telegramu? Oczywiscie o co chodzi? O to aby na sile zatrzymac klienta bo mu sie nie bedzie chcialo wysylac listu lub list od nich do niego dojdzie itp. W zachodniach portalach to nie do pomyslenia aby nie mozna bylo od razu w kilku minut przeniesc domen!!! Plus maja jedne z najwyzszych cen za domeny, drozej niz na zachodzie! Aha, jeszcze stosuja agresywne metody odnowienia serwisu, wysylaja od razu fakture, anizeli np przypomnienie itp.

Jurek 02.10.2017 7:15:56

Niestety, ale w celu UTRUDNIENIA uzyskania kodu authinfo od nazwa.pl, wniosek można dostarczyć tylko OSOBIŚCIE lub POCZTĄ-papierowy.
I ciekawostka: "... Po rozpatrzeniu wniosku kod Authinfo ...", czyli co, mogą mi nie wydać ??? Szkoda, że tak późno się za to wziąłem, bo jedną domenę będę musiał u nich opłacić. Ale wynoszę się ze wszystkim !!! Hostingi też !!!

Jurek 13.10.2017 20:24:38

Jeszcze raz ja. Faktura proforma wysłana przez nazwa.pl, dociera do mnie po 4 dniach. Wliczając w to niedzielę. Kod authoinfo nie dotarł jeszcze do mnie po 11 dniach od jego wysyłki !!!

Łukasz 16.07.2018 18:22:19

nazwa.pl to totalna porażka, kosztem czasu i nerwów klientów celowo utrudniają przeniesienie , z takim patentem powinno walczyć się sądownie.

Dodaj komentarz

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas