11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Dodawanie nowej domeny.

na cały hosting

*Oferta dotyczy nowych planów hostingowych

Dodawanie nowej domeny.

Domena internetowa zapewnia adres zarówno dla Twojej strony internetowej oraz skrzynek pocztowych. W przypadku, kiedy zakupiona domena nie jest widoczna po stronie Panelu Klienta w menu Domeny - Konfiguracja domen konieczne jest jej podpięcie do hostingu.


Dodawanie nowej domeny 

Jeżeli chcesz dodać nową domenę do swojego konta, zaloguj się do Panelu Klienta, a następnie wybierz menu Domeny oraz Konfiguracja domen.

Na nowej stronie skorzystaj z przycisku Dodaj następną domenę

Po kliknięciu na przycisk otrzymasz pole, w którym należy podać nazwę swojej domeny. 

Pamiętaj: Domena powinna zostać podana bez http:// lub https:// oraz bez dużych znaków. 

Po prawidłowym dodaniu domeny otrzymasz komunikat komunikat potwierdzający tę operację.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze zarejestrowanej domeny, wówczas możesz skorzystać z naszej darmowej domeny technicznej. Proces dodania domeny technicznej został opisany w poradniku: Domena techniczna *.stronazen.pl

Pamiętaj: 

  • Nowa domena będzie działała prawidłowo po upływie 15 minut.
  • Domena musi być zarejestrowana oraz skierowana na serwery zenbox, jeżeli poczta oraz strony WWW mają działać po stronie zenbox
  • Po dodaniu zostanie automatycznie utworzony katalog dla wybranej domeny.

Jeśli chcesz kupić domeny pamiętaj, że mamy również cennik malejący :)


Błąd podczas dodawania nowej domeny

W przypadku gdy otrzymasz informację, że podana domena istnieje

Wówczas oznacza to, że sama domena jest dodana do innej usługi hostingowej w zenbox.pl. W takiej sytuacji skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, który po potwierdzeniu własności domeny, odepnie ją od obecnej usługi hostingowej a następnie doda ją w Twoim imieniu. 


Powiązane artykuły:

Komentarzy (2)

Paulina Pankiewicz 03.09.2021 13:10:22

Nie był przydatny, bo po dodaniu pokazuje, że domena jest dodana, a gdzie ma być dodana... jak nigdzie jej nie ma oprócz zakładki domeny. Dlaczego nikt nie zainstaluje na tej stronie chatbota z pomocnikiem, szukaj prostej usługi przekierowania domeny na serwer i na wybrany katalog, albo już nawet nie na katalog, po prostu chciałbym przekierować ją na serwer.... Czemu nigdzie nie ma do tego poradnika? Dlaczego tu nie ma telefonu... FATANLNIE!!

Dawid Grabowski 03.09.2021 15:48:56

Dzień dobry Pani Paulino, już śpieszę z wyjaśnieniem sytuacji. A mianowicie, w przypadku gdy otrzymuje Pani komunikat, mówiący o tym, że domena już istnieje, oznacza to, że sama domena może być dodana w obrębie innego konta hostingowego. W takiej sytuacji jeżeli chce Pani dodać taką domenę do swojej usługi, bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu udzielenia dalszej pomocy.

Dodaj komentarz

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas