11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Unikalni użytkownicy i pakiet bonusowy

na cały hosting

*Oferta dotyczy nowych planów hostingowych

Unikalni użytkownicy i pakiet bonusowy


Jednym z głównych parametrów za pomocą, które rozliczane są wszystkie usługi w Zenbox to liczba Unikatowych Użytkowników w skali miesiąca.


Czym jest liczba Unikatowych Użytkowników?

Liczba Unikatowych Użytkowników reprezentuje liczbę realnych i niepowtarzalnych osób odwiedzających Twoją stronę internetową w ciągu miesiąca. Każdy z takich unikatowych odwiedzających jest liczony wyłącznie jeden raz, zatem jego powtórne odwiedzenie Twojej strony nie wpłynie na wykorzystywany limit.

W ramach Unikatowych Użytkowników nie jest liczony ruch generowany z serwisu Wykop oraz ruch botów sieciowych np. tych odpowiedzialnych za indeksowanie Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google.

Podstawowy limit Unikatowych Użytkowników resetowany jest pierwszego dnia każdego miesiąca.


Co się stanie kiedy przekroczę liczbę Unikatowych Użytkowników?

Każda z usług posiada dodatkową bonusową liczbę Unikatowych Użytkowników, która jest dwukrotnością podstawowego limitu. Pakiet bonusowy aktywowany jest wyłącznie w momencie, kiedy w danym miesiącu limit podstawowy zostaje wyczerpany.

W porównaniu do limitu podstawowego, liczba bonusowych Unikatowych Użytkowników nie ulega odnowieniu co miesiąc. Limit ten jest odnawiany w momencie zmiany usługi na wyższą.


Wykorzystanie podstawowego oraz bonusowego limitu Unikatowych Użytkowników

Wykorzystanie zarówno limitu podstawowego jak i bonusowego nie skutkuje zablokowaniem Twojej usługi hostingowej. W takim przypadku skontaktujemy się z Tobą, aby zaproponować Tobie przejście na nową wyższą usługę, która pozwoli na zapewnienie obsługi większego ruchu. Jeżeli jednak nie uda nam się z Tobą skontaktować, a limit nadal będzie przekraczany, to nowi odwiedzający Twoją stronę będą mieć zablokowaną możliwość jej odwiedzenia.

Sama zmiana oferty na wyższą może być wykonana w dowolnym momencie. W przypadku zmiany oferty w trakcie trwania aktywnej usługi koszt zmiany obliczony zostanie względem pozostałego okresu ważności posiadanej już usługi.


Czy po zmianie oferty na wyższą, będę mógł jeszcze skorzystać z mniejszego limitu UU?

W momencie, kiedy Twoja strona nie generuje już większego ruchu zmiana oferty na niższą jest możliwa. W takim przypadku wystarczy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Przed taką zmianą dokonamy weryfikacji Twojego konta, tak aby zaproponować Tobie najlepsze możliwe rozwiązanie.


Jakie limity  Unikatowych Użytkowników dostępne są w ramach usług w Zenbox?

Podstawowe limity dotyczące oferowanych usług są następujące:

  • Hosting Firma 10k – posiada liczbę 10 000 UU miesięcznie oraz 20 000 UU w ramach pakietu bonusowego
  • Hosting Ebiznes 25k – posiada liczbę 25 000 UU miesięcznie oraz 50 000 UU w ramach pakietu bonusowego
  • Hosting Profesjonalny 50k – posiada liczbę 50 000 UU miesięcznie oraz 100 000 UU w ramach pakietu bonusowego
  • Hosting Profesjonalny 100k – posiada liczbę 100 000 UU miesięcznie oraz 200 000 UU w ramach pakietu bonusowego

Jeżeli potrzebujesz większego limitu niż powyższe, skontaktuj się, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. 


Powiązane artykuły:Comments (0)

Add a comment

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas