11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Rezygnacja z usług w zenbox

PROMOCJA

Nowy hosting

399.00 zł

od

/ za pierwszy rok

Rezygnacja z usług w zenbox

Zamówienia na odnowienie usług generowane są automatycznie i wysyłane na Twój adres e-mail:

odnowienie hostingu - 14 dni przed końcem ważności usługi
odnowienie certyfikatu - 14 dni przed końcem ważności usługi
odnowienie domeny - 21 dni przed końcem ważności usługi 

Zamówienia otrzymasz na tyle wcześnie, aby zdążyć z jego opłaceniem i zapewnić ciągłość działania usług. 

Pamiętaj: nie musisz opłacać wygenerowanego zamówienia, jeśli nie chcesz przedłużać usługi. Brak jego opłacenia spowoduje jedynie wygaśnięcie usługi. 

Istnieje również możliwość rezygnacji z usługi przed terminem.

Rezygnacja z usługi hostingowej:

Jeśli wiesz, że nie chcesz odnawiać swojego hostingu, wystarczy, że zalogujesz się do swojego Panelu Klienta i przejdziesz do sekcji Moje usługi. Przy wybranej usłudze hostingowej wybierz Szczegóły i Pokaż, a następnie kliknij w przycisk Request Cancellation.

Wysłana w tej sposób rezygnacja spowoduje, że zamówienie na odnowienie usługi nie zostanie wygenerowane i wygaśnie ona z końcem swojego okresu rozliczeniowego. 

Uwaga: Wcześniejsza rezygnacja z usługi hostingowej nie wiąże się ze zwrotem środków za niewykorzystany okres. Zwrot pieniędzy otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy zrezygnujesz w ciągu 14 dni od daty zamówienia hostingu.

Rezygnacja z domeny polskiej .pl:

Możesz zrezygnować wcześniej z posiadanej przez Ciebie domeny polskiej .pl. W tym celu skontaktuj się z BOK i zgłoś do nas chęć rezygnacji. Wówczas domena zostanie usunięta z rejestru i udostępniona do ponownej rejestracji. Pamiętaj, że jeżeli domena znajduje się w kwarantannie to nie ma możliwości wcześniejszego usunięcia jej z rejestru. 

Uwaga: Rezygnacja z domeny przed terminem nie wiąże się ze zwrotem środków za niewykorzystany okres.

Rezygnacja z certyfikatu SSL:

Możesz zrezygnować z zakupionego certyfikatu SSL w ciągu 30 dni od daty jego zakupu. Wówczas otrzymasz zwrot wpłaconych środków. Jeśli zdecydujesz się na rezygnację, skontaktuj się z BOK.

Pamiętaj: W każdym z powyższych przypadków, brak płatności za zamówienie na odnowienie usługi spowoduje jej automatyczne wygaśnięcie i nie ma konieczności zgłaszania do nas chęci rezygnacji z usługi.

Powiązane artykuły:

Comments (0)

Add a comment

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas