11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Panel klienta zenbox oraz strony nie chcą się ładować.

na cały hosting

*Oferta dotyczy nowych planów hostingowych

Panel klienta zenbox oraz strony nie chcą się ładować.

Jeżeli zarówno strony www, jakie utrzymujesz na naszych serwerach, jak i Panel Klienta nie chcą się załadować, a np. na telefonie lub innym łączu działanie jest prawidłowe, mogła nastąpić blokada spowodowana systemami bezpieczeństwa działającymi na naszych serwerach, która wykrywa potencjalnie szkodliwe działania.

Tego typu blokada spowodowana jest najczęściej wieloma próbami połączenia z serwerem FTP lub też gdy na jednym koncie FTP działa równolegle wiele osób.

W takim przypadku skontaktuj się z BOK opisując zaistniały problem i dołącz do wiadomości swój numer IP, który znajdziesz na http://ip.zenbox.pl


Powiązane artykuły:

Comments (2)

Tomek 25.01.2021 14:17:34

Prawie żadnej podstrony zenbox nie mogę wyświetlić. Tak wygląda strona, do której odsyłacie (i na telefonie i na laptopie). Problem trwa od wielu, wielu miesięcy:

http://nazywamy.com/wp-content/uploads/2021/01/zenbox.jpg

Aleksandra Gradowska 27.01.2021 14:11:59

Dziękujemy za wiadomość. Zapraszamy do kontaktu z naszym BOK, postaramy się pomóc rozwiązać problem.

Add a comment

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas