11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Odnowienie domeny

na cały hosting

*Oferta dotyczy nowych planów hostingowych

Odnowienie domeny

Zamówienie na odnowienie domeny otrzymasz od nas na 21 dni przed końcem jej ważności. Po jego opłaceniu domena zostanie odnowiona na kolejny okres rozliczeniowy. Możesz również samodzielnie odnowić domenę z poziomu swojego Panelu Klienta zanim otrzymasz od nas zamówienie.

1. Zaloguj się do Panelu Klienta i z sekcji DOMENY wybierz Twoje domeny:


2. Wybierz domenę którą chcesz odnowić i kliknij Odnów:


3. Na kolejnym ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie zamówienia. W tym miejscu możesz wybrać okres na jaki chcesz odnowić domenę


4. W kolejnym kroku zweryfikuj swoje dane, wybierz formę płatności, zaakceptuj regulamin i kliknij przycisk Zapłać.


5. Na ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie złożonego zamówienia. Kliknij przycisk PŁACĘ, aby natychmiast opłacić zamówienie i przedłużyć ważność usługi o kolejny okres.

UWAGA: Domena zostanie przedłużona dopiero po zaksięgowaniu płatności przez zenbox.pl. Wiadomość wysyłana do abonenta jest potwierdzeniem przedłużenia domeny.

Jeżeli nie chcesz odnowić domeny, wystarczy że nie opłacisz wygenerowanego zamówienia. Możesz również napisać do nas z prośbą o anulowanie wygenerowanego zamówienia, wówczas nie będziesz otrzymywać od nas powiadomień dotyczących tej domeny. 

Powiązane artykuły:

Comments (6)

Katarzyna Czarnecka-Iwińska 24.01.2017 10:04:55

Czy jeśli po prostu nie zapłacę faktury, to zostanie ona anulowana, a domena wygaśnie?

Tomaszf1984 10.10.2017 13:08:37

Podłączam się do pytania 'Czy jeśli po prostu nie zapłacę faktury, to zostanie ona anulowana, a domena wygaśnie?' . Ciągle mam 'faktura nie zapłacona' mimo, że nie chcę odnowić domeny.

Mariusz Rynasiewicz 20.12.2017 11:14:50

Problem w tym że nie zawsze ta opcja działa. Jest przekierowanie na stronę informacyjną i żadnej opcji przedłużenia stamtąd. Komplikacją jest to że niektóre faktury obejmują więcej niż jedną domenę, co w momencie gdy którejś nie zamierzam przedłużyć powoduje że nie mogę opłacić tej faktury, co byłoby prostym wyjściem... Czy można coś z tym zrobić?

Maciej Szreiber 22.03.2018 17:23:25

Czy na te pytania padnie odpowiedź? Również nie chcę odnawiać domeny - czy trzeba Was o tym fakcie informowac?

Adam 01.08.2018 23:33:21

Z przykładu wynika, że przedłużenie domeny o rok kosztuje 70,11, a jeśli zechcę przedłużyć domenę o dwa lub trzy lata, to czy jest jakaś zniżka?

Aleksandra Gradowska 11.03.2019 9:06:42

Dziękujemy za komentarze. Artykuł został zaktualizowany - wystarczy nie opłacać wygenerowanego zamówienia na odnowienie domeny, a domena wygaśnie. Nie ma potrzeby wysyłania do nas wypowiedzenia, ani podejmowania dodatkowych kroków w przypadku rezygnacji z domeny.

Add a comment

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas