11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Nie mogę dodać domeny do Panelu. Co zrobić?

Nie mogę dodać domeny do Panelu. Co zrobić?

Jeżeli chcesz dodać domenę do Panelu, jednak system nie pozwala na takie działanie, w pierwszej kolejności sprawdź IP na jakie wskazuje domena. Możesz to zrobić za pomocą bezpłatnego narzędzia Google:
Sprawdź IP

Po przejściu do powyższego narzędzia, wystarczy że w polu Name wprowadzimy nazwę domeny którą chcemy dodać do swojego pakietu hostingowego i wybierzemy opcję rekordu A. W momencie wyboru interesującego nas rekordu zostanie wyświetlona wartość w której zawarty będzie adres IP tak jak zostało to przedstawione na poniższym zrzucie ekranu.


1. Rekord A wskazuje na adres IP 46.245.193.200 - oznacza to, że domena znajduje się na parkingu i należy ją z niego usunąć. W tym celu skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

2. Rekord A wskazuje na inny adres IP - oznacza to, że domena jest już dodana do innego konta klienckiego. Jeżeli chcesz, aby domena była dodana do Twojego konta, skontaktuj się z nami, a przekażemy Ci informacje o dalszej procedurze.

Powiązane artykuły:

Comments (0)

Add a comment

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas