11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Jak wypełnić dokument cesji?

PROMOCJA

Nowy hosting

399.00 zł

od

/ za pierwszy rok

Jak wypełnić dokument cesji?

Prawidłowo wypełniony dokument cesji pozwoli na jej sprawne przeprowadzenie. Poniżej możesz sprawdzić, jak wypełnić poszczególne pola dokumentu.

1. W poniższych polach wpisz dzisiejszą datę. Pamiętaj, że dokument cesji nie może być datowany wcześniej niż 5 dni wstecz, więc przed wysłaniem dokumentu upewnij się, że daty są prawidłowe. Data w polu “niniejszym oświadczam, iż z dniem” nie może być wcześniejsza niż data powyżej.


2. W pierwszej części dokumentu należy wprowadzić dane nowego właściciela. Jeśli nie ma on jeszcze konta w zenbox, pamiętaj aby wpisać inny adres e-mail niż obecny, dla Twojego konta. Jeśli nowy właściciel ma już konto w zenbox, dane powinny zgadzać się z tymi, które widnieją w jego Panelu Klienta.


3. W kolejnych rubrykach wypełnij swoje dane. Pamiętaj, aby były dokładnie takie, jakie obecnie widnieją w Twoim Panelu Klienta.  


4. Następnie wpisz pełne nazwy usług, które mają podlegać cesji. W przypadku domeny powinna to być pełna nazwa domeny, np. twojadomena.pl. W przypadku hostingu pełna nazwa to np. zenbox 5k twojadomena.stronazen.pl


5. W kolejnym polu wpisz imię i nazwisko Przejmującego. Jeśli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza bądź osoba fizyczna, wystarczy wpisać jedno nazwisko. W przypadku spółek, należy wpisać wszystkie imiona i nazwiska wpisane do KRS firmy, zgodnie z reprezentacją. Jeśli jest to spółka cywilna, należy wpisać imiona i nazwiska obu wspólników.


6.   Na drugiej stronie dokumentu znajdują się miejsca na podpis. Pierwsza zgoda jest obowiązkowa i niezbędna do świadczenia usług przez zenbox, dlatego powinien tam pojawić się podpis osoby (lub osób) z pola “osobą upoważnioną do reprezentowania Przejmującego” wraz z datą. Druga zgoda to zgoda marketingowa i podpis nie jest wymagany.


Comments (0)

Add a comment

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas