11 - Antivirus (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 7 - Combination Lock Closed (Outline) Created with Sketch. 4 - Safe Combination (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 20 - Key (Outline) Created with Sketch. 48 - Protected System (Outline) Created with Sketch.
Flag of Germany

Jak wypełnić dokument cesji?

Jak wypełnić dokument cesji?

Prawidłowo wypełniony dokument cesji pozwoli na jej sprawne przeprowadzenie. Poniżej możesz sprawdzić, jak wypełnić poszczególne pola dokumentu.

1. W poniższych polach wpisz dzisiejszą datę. Pamiętaj, że dokument cesji nie może być datowany wcześniej niż 5 dni wstecz, więc przed wysłaniem dokumentu upewnij się, że daty są prawidłowe. Data w polu “niniejszym oświadczam, iż z dniem” nie może być wcześniejsza niż data powyżej.


2. W pierwszej części dokumentu należy wprowadzić dane nowego właściciela. Jeśli nie ma on jeszcze konta w zenbox, pamiętaj aby wpisać inny adres e-mail niż obecny, dla Twojego konta. Jeśli nowy właściciel ma już konto w zenbox, dane powinny zgadzać się z tymi, które widnieją w jego Panelu Klienta.


3. W kolejnych rubrykach wypełnij swoje dane. Pamiętaj, aby były dokładnie takie, jakie obecnie widnieją w Twoim Panelu Klienta.  


4. Następnie wpisz pełne nazwy usług, które mają podlegać cesji. W przypadku domeny powinna to być pełna nazwa domeny, np. twojadomena.pl. W przypadku hostingu pełna nazwa to np. zenbox 5k twojadomena.stronazen.pl


5. W kolejnym polu wpisz imię i nazwisko Przejmującego. Jeśli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza bądź osoba fizyczna, wystarczy wpisać jedno nazwisko. W przypadku spółek, należy wpisać wszystkie imiona i nazwiska wpisane do KRS firmy, zgodnie z reprezentacją. Jeśli jest to spółka cywilna, należy wpisać imiona i nazwiska obu wspólników.


6.   Na drugiej stronie dokumentu znajdują się miejsca na podpis. Pierwsza zgoda jest obowiązkowa i niezbędna do świadczenia usług przez zenbox, dlatego powinien tam pojawić się podpis osoby (lub osób) z pola “osobą upoważnioną do reprezentowania Przejmującego” wraz z datą. Druga zgoda to zgoda marketingowa i podpis nie jest wymagany.


Comments (0)

Add a comment

Pytania? Odpisujemy na maile do 8 minut!

Dostarczamy najlepszą obsługę klienta w konkurencyjnej cenie i odpowiadamy na zgłoszenia błyskawicznie.

Napisz do nas